Serwis poświęcony elitom politycznym w Polsce po 1989 roku (Okrągły Stół)
Aktualności / Apele

Protest przeciwko legalizacji w Polsce uboju rytualnego !!!

2013-03-16

 Rząd chce utrzymania uboju rytualnego, czyli podrzynania na żywca zwierząt bez ich ogłuszania. Minister rolnictwa zapowiedział, że ustawa zabraniająca tego procederu powinna zostać znowelizowana. Zdaniem Stanisława Kalemby jest to konieczne ze względu na poszanowanie grup wyznaniowych w Polsce które stanowią 0,01% populacji  oraz utrzymanie rosnącego eksportu takiego mięsa czym jest najbardziej zainteresowany PSL.

Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że rozporządzenie dopuszczające rytualny ubój jest niezgodne z ustawa zasadniczą

Europejskie Stowarzyszenie Żydów (EJA) w Brukseli zaapelowało do polskich i unijnych władz o zmianę tego orzeczenia. Rabbin Menachem Margolin wysłał w tej sprawie list do polskiego prezydenta i ministra sprawiedliwości z żądaniem uchylenia tej decyzji poprzez zmianę ustawy którą mają poprzeć „zaprzyjaźnieni z EJA” polscy posłowie których zadaniem jest wykonanie „na kolanach zlecenia EJA oczywiście za późniejsze profity z tego procederu.

Na haczyk złapał się jako pierwszy Minister Rolnictwa który stwierdził że tak zwana grupa wyznaniowa stanowiąca 0.01% ma prawo dyktować z pełna butą swoje warunki populacji blisko  99% Polaków którzy maja na to płacić swoje podatki. W swoim poszanowaniu grup wyznaniowych Kalemba jednak nie wspomniał o wyznawcach np .Azteków którzy chcieliby składać ofiary np.posłów , czy poprze taka ustawę???

Faktycznie to nie o ochronę tzw. wolności religijnej idzie tylko o popieranie lobby przemysłu mięsnego i ogromne dochody z eksportu do krajów arabskich, muzułmańskich i Izraela, zaledwie dla kilkudziesięciu polskich przedsiębiorców powiązanych z politykami.

Jest to schemat czysto korupcyjny – posłowie na kolanach wykonają zalecenia EJA ,oczywiście za odpowiednią gratyfikacją jak ustawa przejdzie. Koncesje na ubój rytualny otrzymają tylko zaprzyjaźnione z politykami ubojnie które na eksporcie zarobią krocie i w imię podzięki wesprą finansami  zaprzyjaźnionych polityków i ich partie. Patronat nad całym tym „biznesem” ma sprawować EJA a kierować nim PSL.

 Ofiarami będą polskie zwierzęta które w okrutny i bestialski sposób będą mordowane poprzez podrzynanie na żywca w imię pseudoreligijnej swobody wymyślonej przez Kalembe i PSL a faktycznie chodzi tylko o kasę, tym bardziej że  w sprawę miesza się żydowska tajna organizacja  B'nai B'rith (po hebrajsku: Synowie Przymierza).

Apelujemy więc o pisanie protestów i żądania  wyjaśnień  do wszystkich którzy odpowiedzialni są za tą sprawę która może stać się jedna  największych afer RP gdyby taki ubój rytualny został narzucony Polsce przez EJA a społecznie i cywilizacyjnie Polska cofnęłaby się do ciemnych czasów średniowiecza z tradycją dzikich stepów Azji i Bliskiego Wschodu.

Prosimy wysyłać meile na poniższe adresy:

 

Minister Rolnictwa Stanisław Kalemba -  stanislawkalemba@gmail.com

http://yelita.pl/artykuly/art/kalemba

 

Kancelaria Ministerstwa Rolnictwa  -  kancelaria@minrol.gov.pl

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów  - kontakt@kprm.gov.pl

Donald Tusk PO  -  Donald.tusk@sejm.pl

Marszałek Sejmu  -  ewa.kopacz@sejm.pl

Janusz Piechociński PSL  -  janusz@piechocinski.pl

Klub Parlamentarny PSL   - kp-psl@kluby.sejm.pl

Klub Parlamentarny PO  -  :

kp-po@kluby.sejm.pl

Klub Parlamentarny PiS  - : kp-pis@kluby.sejm.pl

Klub Poselski SLD - : kp-sld@kluby.sejm.pl

Klub Poselski Ruch Palikota – kp-rp@kluby.sejm.pl

Klub Parlamentarny Solidarna Polska - : kp-sp@kluby.sejm.pl

 

Podatnicy RP

Przyłącz się, przekaż tą wiadomość dalej !!!

 

Przykładowy protest:

Protest

W związku z próbą demontażu Ustawy o Ochronie Zwierząt pod naciskiem międzynarodowego lobby ubojowego które to chce zalegalizowania w Polsce, okrutnego uboju rytualnego zwierząt polegającego na podrzynaniu na żywca zwierząt beż wcześniejszego ogłuszenia, składam swój stanowczy protest w tej bulwersującej sprawie  i żądam stosownych wyjaśnień!

Z poważaniem