Serwis poświęcony elitom politycznym w Polsce po 1989 roku (Okrągły Stół)
STOP dla PSL

Stop PSL

Nie głosuję na PSL !!!


Przyłącz się do ogólno­pol­skiej ak­cji oby­wa­tel­skiej przeciwko korupcji,
hipokryzji, nepotyzmowi i okrucieństwu PSL!!!
Nie marnuj swojego głosu dla PSL!!!Stop

Afery, korupcja, nepotyzm i hipokryzja PSL!


Stop

Chciwość, sprzedajność i okrucieństwo PSL!


Stop

Afera Uboju Rytualnego PSL!
(http://yelita.pl/artykuly/art/afera-uboju)


Stop dla uboju rytualnego


Rząd PSL- PO (częściowo) chce zalegalizowania uboju rytualnego, czyli podrzynania na żywca zwierząt bez ich ogłuszania!

Ze względu na olbrzymią korupcje w Polsce, międzynarodowe lobby ubojowe, żydowskomuzułmańskie znalazło - grupę polskich sko­rum­po­wa­nych i głupich gojów z PSL którzy za kasę wykonają krwawą i brudną robotę a nawet złamią polskie prawo!!!

Goje z PSL służą lobby ubojowemu zgodnie z zaleceniem rabina Owiada!

Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas (nacjonalistyczno-rasistowskiej) wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że "goje rodzą się po to, by służyć Żydom". – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do... zwierząt pociągowych.

Zdaniem rabina, gdyby goje nie mogli służyć Żydom "nie mieliby po co istnieć".

Od 1 stycznia 2013 - Ubój rytualny nielegalny? Owszem. Teoretycznie. Tylko co z tego, skoro w rzeczywistości bestialski proceder kwitnie w najlepsze, pod ochronnym parasolem PSL ? Reporterzy Tomasza Sekielskiego przygotowali wstrząsający materiał. Ale minister rolnictwa Kalemba z PSL udaje, że o niczym nie wie, a raczej nie chce wiedzieć bo dotyczy to PSL!!!

Program Sekielskiego ujawnił w jaki sposób PSL łamie prawo wspólnie z ortodoksyjnymi Żydami i islamistami dla których polskie prawo nie ma najmniejszego znaczenia!

Legalizacja uboju rytualnego to polityczny gwóźdź do trumny PSL i ...PO!

gwóźdź do trumny PSL

Poniżej przedstawiamy listę polskich gojów i niegojów z PSL i PO oraz innych partii na służbie miedzynarodowego lobby ubojowego (żydowsko-slamskiego).

Lista ...

Klub Parlamentarny PSL! - ( 29 sztuk):
Borawski Edmund, Borkowski Krzysztof, Bury Jan, Dąbrowski Andrzej, Gos Marek, Górczyński Jarosław, Grzeszczak Eugeniusz Tomasz, Kalemba Stanisław, Kasprzak Mieczysław, Kłopotek Eugeniusz, Łopata Jan, Łuczak Mieczysław Marcin, Maliszewski Mirosław, Ozga Krystyna, Pawlak Mirosław, Pawlak Waldemar, Piechociński Janusz, Racki Józef, Sawicki Marek, Smolarz Henryk, Sosnowski Zbigniew, Stefaniuk Franciszek Jerzy, Sztorc Andrzej, Tokarska Genowefa, Walkowski Piotr, Włodkowski Zbigniew, Zgorzelski Piotr, Zych Józef, Żelichowski Stanisław.

Najbardziej służalcze goje z PSL to m.in.:
Kalemba Stanisław – Minister Rolnictwa w rządzie Tuska ( nepotyzm, afera gruntowa, afera dopłat unijnych, afera uboju rytualnego itd.).
Sawicki Marek - były Minister Rolnictwa w rządzie Tuska – zdymisjonowany za Aferę Taśmową PSL(nepotyzm, afera taśmowa, afera solna, afera suszu jajecznego, afera uboju rytualnego itd.)
Borkowski Krzysztof – właściciel ubojni rytualnej Mościbrody to dla niego PSL dokonał „przekrętu” w Ustawie o Ochronie Zwierząt (afera rodzinna, afera uboju rytualnego itd.)
...których wspiera ich szef z koalicji – Premier Donald Tusk wraz ze swoimi, nielicznymi już żołnierzami (miernymi ale wiernymi) posłami z Klubu Parlamentarnego PO (większość PO jest przeciw ubojowi).). Decyzja Donalda Tuska w tej sprawie była ściśle związana z jego zabiegami o lukratywną posadę w Komisji Europejskiej o obsadzie której decyduje EJA(Europejskie Stowarzyszenie Żydów).

Polacy są przeciwni zalegalizowaniu uboju rytualnego wg CBOS z maja 2013 roku - 65 procent jego uczestników uznało, że prawo nie powinno dopuszczać uboju rytualnego i ta tendencja jest wzrostowa, obecnie szacuje się że już ponad 80% Polaków jest zadeklarowanymi przeciwnikami zalegalizowania uboju rytualnego zwierząt w Polsce!

Przestań kupować halal i koszer z polskich ubojni !

Nie finansuj okrucieństwa i korupcji !

Walcz z okrucieństwem ! Walcz o honor Polski !

Przeczytaj, prześlij dalej, nie stój obojętnie !


P.S.
…a tak oceniają polskich ubojowców (rzeźników) … Niemcy !

Stop dla uboju rytualnego

…a PSL - chce zrobić z polskich rolników …ubojowców rytualnych !!!