Serwis poświęcony elitom politycznym w Polsce po 1989 roku (Okrągły Stół)
Katarzyna Tusk
Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk – córka Premiera RP - Premierówna

Celebrytka - uczestniczka programu TVN Taniec z gwiazdami. Katarzyna (ur. 1987) - Znana blogerka, dziennikarka w 2011 roku została magistrem, obroniła dyplom na wydziale psychologii. Poświęcała mnóstwo wysilku, by jej internetowy blog osiągnąłsukces, rozpoczęła współpracę z nowym dwutygodnikiem "Flesz". Córka Donalda Tuska zawiedziona brakiem śniegu w Polsce wybrała się na narty w austriackie Alpy, a konkretnie do kurortu Sölden.

W lipcu 2011 roku przeżyła dramat gdy najbardziej popularny na świecie internetowy portal społecznościowy Facebook zablokował jej stronę. W odpowiedzi wściekła Tuskówna nie omieszkała skrytykować właściciela portalu, miliardera Marka Zuckerberga (27 l.). Ma narzeczonego Staszka Cudnego z Gdyni (brata swojej przyjaciółki i wspólniczki w blogowym interesie, Zosi).

Narzeczony Katarzyny Tusk - Staszek Cudny (23 l.) po wyjściu ze szpitala [grudzień 2011] był wożony po stolicy służbową limuzyną, a potem wraz z premierem i jego córką odleciał do Gdańska rządowym embraerem. Godzina lotu wyczarterowanym embraerem kosztowała podatników około 36 tysięcy złotych.

W Polsce trwa boom na blogi, a ich autorzy zarabiają na nich niemałe pieniądze. Najlepsi nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie. Kasia Tusk, współautorka bloga Make Life Easier należy do ścisłej czołówki i w 2012 roku zarobiła 400 tysięcy złotych - donosi „Dziennik Gazeta Prawna”.

Jaki jest przepis na sukces?

  1. znane nazwisko bo przyciąga media i jest darmowa reklama.
  2. krewny w rządzie bo przyciąga najlepszych reklamodawców.
  3. cicha pomoc „zespołu” niewidoczna dla internautów.

Kasia Tuska spełnia te wymogi bo i znane nazwisko i córka Premiera RP i doradcy taty pomogą a reklamodawcy pchają się sami, dopóki tata jest na stanowisku!

Zapewne wiele firm marzy o tym, by jej produkty reklamowała taka gwiazda jak Kasia Tusk (26 l.). Ładna, młoda, wykształcona... No i tatusia ma znanego! Nic więc dziwnego, że córka premiera dała się uwieść Fiatowi. I paradowała w markowym aucie po stolicy!


Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności, słysząc, że córka premiera reklamuje samochód pochodzący od producenta, który właśnie zwalnia w tyskiej fabryce 1500 osób, jest zniesmaczony. - To tylko pokazuje, jak bardzo pani Katarzyna Tusk jest oderwana od rzeczywistości - mówi Dominik Kolorz. - Przecież niecałe trzy miesiące temu ruszyły w polskiej fabryce Fiata zwolnienia. Ta sytuacja zakrawa na skandal - krytykuje przewodniczący związku.

Kasia Tusk reklamuje Fiata