Serwis poświęcony elitom politycznym w Polsce po 1989 roku (Okrągły Stół)
Tomasz Miśkiewicz

(ur. 9 lipca 1977) – mufti Muzułmańskiego Związku Religijnego w Rzeczypospolitej Polskiej oraz przewodniczący Najwyższego Kolegium Muzułmańskiego Związku Religijnego.

Tomasz Miśkiewicz

Tomasz Miśkiewicz posiada wykształcenie szariackie, dlatego jest cichym zwolennikiem wprowadzenia szariatu w Polsce. Ukończył wyższe studia licencjackie z zakresu prawa muzułmańskiego w Arabii Saudyjskiej. Pełnił funkcję imama gminy białostockiej. Muftim został wybrany 20 marca 2004 roku podczas XV Kongresu Muzuł­mańskiego Związku Religijnego, utrzymy­wanego z polskich podatków i hojnie dotowanego m.in. przez MSWiA, Urząd Miasta Białegostoku czy Urząd Marszałkowski Województwa Podlas­kiego!

Prowadzi przedstawicielstwo Światowego Zgromadzenia Młodzieży Muzułmańskiej (WAMY) na Europę Wschodnią którego celem jest islamizacja wschodniej europy oraz fundację na rzecz budowy kompleksu handlowo-meczetowego w Warszawie( Afera Meczetowa).

Rozwija islamską agroturystykę w rejonie starych meczetów tatarskich, którego główną atrakcją jest - święto ofiarowania (Kurban Bayram) – czyli brutalne i krwawe obrządki podrzynania zwierząt na żywca głównie byków i krów!

Na te barbarzyństwa wydawane są pieniądze polskich podatników z dotacji jaką funduje na ten cel Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego !!!

Tomasz Miśkiewicz

Polski Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis rozporządzenia ministra rolnictwa, który pozwala na rytualne zabijanie zwierząt, jest sprzeczny z ustawą o ochronie zwierząt, a przez to - z konstytucją. Zakwestionowany przepis stracił moc prawną z końcem 2012.

12 lipca 2013 roku podczas głosowania w Sejmie, politycy zdecydowali, że ubój rytualny jest nielegalny. Odrzucono rządowy projekt dopuszczający możliwość zabijania zwierząt bez ich ogłuszania. Za odrzuceniem projektu ustawy w pierwszym czytaniu głosowało 222 posłów, 178 było przeciw, a 9 wstrzymało się od głosu. Tym sposobem Polska stała się drugą Szwajcarią przynajmniej w tej dziedzinie!

To policzek wymierzony w nas, w Islam – dlatego Mufti Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP Tomasz Miśkiewicz zapowiedział - nieposłuszeństwo wobec zakazu uboju rytualnego czyli wobec polskiego prawa!

"Społeczność muzułmańska ma w tej chwili wielki problem co zrobić i jak będziemy obchodzić te święta. Niezależnie od tego, w którą stronę pójdzie polskie prawo zapowiedziałem, że jako zwierzchnik muzułmański w Polsce złożę tę ofiarę. Święta obchodzone będą w 100 proc. zgodnie z rytuałem" - mówił Miśkiewicz.

Muftiego poparł Nezar Charif, imam z warszawskiej gminy muzułmańskiej. W rozmowie z "Dispatch International" opowiedział się on za wprowadzeniem szariatu w Polsce. "Szariat jest taki sam dla wszystkich i dlatego jest lepszy niż polskie i europejskie prawo. Na tę chwilę w żadnym kraju na świecie nie obowiązuje prawdziwe prawo szariatu. Zostało ono wypaczone" - opowiadał Nezar Charif.

Pytany o ocenę fundamentalistycznych sekt islamskich stwierdził: "Są wspaniali. Wszyscy muzułmanie są fundamentalistami".

Zapytany o jego opinię nt. stosunków seksualnych z dziećmi Sharif odpowiedział, że wiek nie ma znaczenia. Jego zdaniem są trzy warunki, które musi spełnić kobieta: być dojrzała fizycznie i psychicznie, odczuwać pociąg seksualny w stosunku do mężczyzny, a później dodał:

"Lepiej, jeśli dziecko doświadcza seksu w ramach małżeństwa niż z nieznanym mężczyzną poza małżeństwem".

Niech ten przykład uświadomi nam jak bardzo odmienną religią islam jest od naszej.

Tymczasem, pomimo protestów lokalnej społeczności w Puławach w lipcu 2013 odbył zjazd Ligi Muzułmańskiej, co do której wiadomo, że jest powiązana z fundamentalistycznym Bractwem Muzułmańskim, potwierdzają to także Muzułmanie zamieszkali w Polsce. Sharif w wywiadzie ujawnia, że otrzymuje dotacje z Arabii Saudyjskiej.

Islamizacja Polski w etapach:

I etap - ubój rytualny zwierząt

II etap – dżihad inaczej ubój rytualny niewiernych, już mamy pierwszą ofiarę to polski inżynier geolog Piotr Stańczak na którym islamiści dokonali uboju rytualnego przy pełnej bierności rządu premiera Tuska (PO-PSL).

III etap – wprowadzenie szariatu zamiast prawa polskiego i europejskiego.

Mufti Miśkiewicz zawiązał więc cichą koalicję przeciwko Polsce i Polakom razem z polskimi rezakami z PSL oraz rabinem Schudrichem i żydowską, organizacja masońską, B’nai B’rith po hebrajsku Synowie Przymierza.

Napisał listy - paszkwile do wszystkich ambasad muzułmańskich w Polsce oraz do ambasady USA w Polsce, nie pominął też wszystkich najważniejszych urzędów w kraju.

Naprawdę jednak nie chodzi o wolności religijne w Polsce których jest zbyt wiele, a muzułmanie w Polsce powinni mieć takie same prawa jakie w krajach islamskich mają chrześcijanie czy też ateiści.! Chodzi jak zwykle o kasę z tego brutalnego i krwawego uboju czyli o certyfikaty halal!

Gdański imam Hani Hraish zarzucił muftiemu Tomaszowi Miśkiewiczowi, że wykorzystuje swoją funkcję do czerpania zysków z prywatnych interesów. - To karygodne - twierdzi Hraish.

Według niego, chodzi o miliony złotych, które firma, należąca do żony Miśkiewicza, czerpie z wystawiania certyfikatów halal i koszer.

Choć Miśkiewicz reprezentuje muzułmanów m.in. w rozmowach z ministrem Bonim, to w wyniku wewnętrznych walk o kasę za certyfikaty został w lipcu 2013 roku usunięty z funkcji Muftiego.

Co łączy muzułmanina Miśkiwicza z Boni-Bauerem- koszer ministrem w rządzie Tuska?
Wspólne zamiłowanie do kasy i niechęć do Polski i Polaków!

Ubój rytualny halal jest niepotrzebny w Polsce. Zamrożone mięso można też sprowadzać z zagranicy. Można wreszcie jeść ryby. Tu jednak chodzi o interes. Za certyfikowanie mięsa halal płaci się Muftiemu. Im mniej tego mięsa - tym mniejszy zarobek a o to chodzi w tej całej sprawie! Inną ciekawostką, jest pytanie czy od tych dochodów Mufti Miśkiewicz odprowadził podatek dochodowy i VAT do skarbu polskiego państwa i w jakiej wysokości? Niech przedstawi stosowne dokumenty do wglądu publicznego a jak nie to powinien zająć się sprawą – Urząd Kontroli Skarbowej i Urząd Komisji Nadzoru Finansowego RP.