Serwis poświęcony elitom politycznym w Polsce po 1989 roku (Okrągły Stół)
Henryk Kowalczyk
Henryk Kowalczyk

Henryk Kowalczyk (ur. 15 lipca 1956 r. w Żabiance) – polityk, nauczyciel, sa­morzą­do­wiec, fanatyczny myśliwy, zwo­len­nik uboju rytualnego zwierząt i isla­mi­za­cji Polski.

Symbol okrucieństwa i dręczenia zwie­rząt w Polsce!
Zamieszany w Aferę Uboju Rytualnego!!!


Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, w latach 2006–2007 sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, od 2015 minister w rządach Beaty Szydło oraz Mateusza Morawieckiego. W latach 2015–2018 minister-członek Rady Ministrów, a także przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, w 2016 p.o. ministra skarbu państwa, a od 2018 minister środowiska.

W 2013 roku jako poseł PiS wspierał koalicje PO-PSL przeciwko PiS w sprawie zalegalizowania w Polsce przez PSL rytualnego uboju zwie­rząt na skalę przemysłową.

Był jednym z dwóch zdrajców PiS !!!

Ubój rytualny zwierząt to krwawy, barbarzyński i pseudoreligijny sposób mordowania zwierząt polegający na podrzynaniu im na żywca gardeł (tak aby maksymalnie cierpiały) i pobierania od każdej zamordowanej sztuki - żydowskiej opłaty kosher i islamskiej hallal która jest przeznaczana na islamizację Polski!

Uboje te dokonywane są w zaprzyjaźnionych ubojniach PSL!


12.07.2013 r na posiedzeniu Sejmie odbyło się głosowanie za legalizacją uboju rytualnego zwierząt w Polsce. Za legalizacją głosowało całe PSL, większość PO i 2 posłów PiS w tym Henryk Kowalczyk! W Sejmie przegrali – mordów rytualnych w Polsce nie będzie !!!

Niestety lobby rzeźnicze i rząd PO-PSL nie dały za wygraną i pod pretekstem ochrony ortodoksyjnych żydów i islamistów w Polsce zaskarżyły sprawę do Trybunału Konstytucyjnego a pilotował ją minister Michał Boni (Jakub Bauer) - TW ”Znak” z PO.


Od 2013 rozpoczęła się brutalna nagonka na Polskę i Polaków, bo międzynarodowe lobby ubojowego straciło nagle spore zyski z rynku polskiego!

W Polsce interesy lobby ubojowego, reprezentują goje z PSL oraz tercet egzotyczny czyli żydowska tajna organizacja B'nai B'rith (po hebrajsku: Synowie Przymierza) i Związek Wyznaniowy Gmin Żydowskich w RP oraz Muzułmański Związek Religijny w RP.

Europejskie Stowarzyszenie Żydów za grube pieniądze wynajęło wtedy na swojego pełnomocnika i obrońcę ...Romana Giertycha! - który stwierdził że zakaz uboju rytualnego zwierząt jest „realnym przykładem polskiego antysemityzmu”!

W 2013 roku sprawa trafiła do Trybunału Konstytucyjnego gdzie lobby rzeźnicze wsparli sędziowie trybunału z przewodniczącym prof. Rzeplińskim na czele.